ProoAcademy

Όλα τα νέα για τους ΜΙΚΡΟΥΣ μιας ΜΕΓΑΛΗΣ ομάδας
 
ΦόρουμΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πρόγραμμα Αγώνων Δ' Εθνικής 9ος Όμιλος

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ProoAcademy
Admin
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 117
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόγραμμα Αγώνων Δ' Εθνικής 9ος Όμιλος   Κυρ Δεκ 05, 2010 5:58 pm

Το πρόγραμμα αγώνων της σεζόν 2010-2011 του 9ου ομίλου της Δ' Εθνικής

1η αγωνιστική (16η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Αρης Αμφιάλης
Μύκονος-Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική-Ωρωπός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Ατρόμητος Πειραιά
Ανω Σύρος-Ανταγόρας Κω
Κορωπί-Αχαρναϊκός
Σαρωνικός Αίγινας-Μοσχάτο
Κερατσίνι-Αήττητος Σπάτων


2η αγωνιστική (17η Β γύρος)

Μύκονος-ΑΕ Περάματος (18η Β γύρος)
Αρης Αμφιάλης-Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Λαυρίου
Ωρωπός-Ανω Σύρος
Ατρόμητος Πειραιά-Κορωπί
Ανταγόρας Κω-Σαρωνικός Αίγινας
Αχαρναϊκός-Αήττητος Σπάτων
Μοσχάτο-Κερατσίνι


3η αγωνιστική (18η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Προοδευτική
Ολυμπιακός Λαυρίου-Μύκονος
Ανω Σύρος-Αρης Αμφιάλης
Κορωπί-Τριγλία Ραφήνας
Σαρωνικός Αίγινας-Ωρωπός
Αήττητος Σπάτων-Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι-Ανταγόρας Κω
Αχαρναϊκός-Μοσχάτο


4η αγωνιστική (19η Β γύρος)

Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΕ Περάματος
Προοδευτική-Ανω Σύρος
Μύκονος-Κορωπί
Αρης Αμφιάλης-Σαρωνικός Αίγινας
Τριγλία Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
Ωρωπός-Κερατσίνι
Ατρόμητος Πειραιά-Μοσχάτο
Ανταγόρας Κω-Αχαρναϊκός


5η αγωνιστική (20η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Ανω Σύρος
Κορωπί-Ολυμπιακός Λαυρίου
Σαρωνικός Αίγινας-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-Μύκονος
Κερατσίνι-Αρης Αμφιάλης
Μοσχάτο-Τριγλία Ραφήνας
Αχαρναϊκός-Ωρωπός
Ατρόμητος Πειραιά-Ανταγόρας Κω


6η αγωνιστική (21η Β γύρος)

Κορωπί-ΑΕ Περάματος
Ανω Σύρος-Σαρωνικός Αίγινας
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αήττητος Σπάτων
Προοδευτική-Κερατσίνι
Μύκονος-Μοσχάτο
Αρης Αμφιάλης-Αχαρναϊκός
Τριγλία Ραφήνας-Ανταγόρας Κω
Ωρωπός-Ατρόμητος Πειραιά


7η αγωνιστική (22η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Σαρωνικός Αίγινας
Αήττητος Σπάτων-Κορωπί
Κερατσίνι-Ανω Σύρος
Μοσχάτο-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αχαρναϊκός-Προοδευτική
Ανταγόρας Κω-Μύκονος
Ατρόμητος Πειραιά-Αρης Αμφιάλης
Τριγλία Ραφήνας-Ωρωπός


8η αγωνιστική (23η Β γύρος)

Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Περάματος
Σαρωνικός Αίγινας-Κερατσίνι
Κορωπί-Μοσχάτο
Ανω Σύρος-Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Ανταγόρας Κω
Προοδευτική-Ατρόμητος Πειραιά
Μύκονος-Ωρωπός
Αρης Αμφιάλης-Τριγλία Ραφήνας


9η αγωνιστική (24η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Κερατσίνι
Μοσχάτο-Αήττητος Σπάτων
Αχαρναϊκός-Σαρωνικός Αίγινας
Ανταγόρας Κω-Κορωπί
Ατρόμητος Πειραιά-Ανω Σύρος
Ωρωπός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Τριγλία Ραφήνας-Προοδευτική
Αρης Αμφιάλης-Μύκονος


10η αγωνιστική (25η Β γύρος)

Μοσχάτο-ΑΕ Περάματος
Κερατσίνι-Αχαρναϊκός
Αήττητος Σπάτων-Ανταγόρας Κω
Σαρωνικός Αίγινας-Ατρόμητος Πειραιά
Κορωπί-Ωρωπός
Ανω Σύρος-Τριγλία Ραφήνας
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αρης Αμφιάλης
Προοδευτική-Μύκονος


11η αγωνιστική (26η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Αχαρναϊκός
Ανταγόρας Κω-Μοσχάτο
Ατρόμητος Πειραιά-Κερατσίνι
Ωρωπός-Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας-Σαρωνικός Αίγινας
Αρης Αμφιάλης-Κορωπί
Μύκονος-Ανω Σύρος
Προοδευτική-Ολυμπιακός Λαυρίου


12η αγωνιστική (27η Β γύρος)

Ανταγόρας Κω-ΑΕ Περάματος
Αχαρναϊκός-Ατρόμητος Πειραιά
Μοσχάτο-Ωρωπός
Κερατσίνι-Τριγλία Ραφήνας
Αήττητος Σπάτων-Αρης Αμφιάλης
Σαρωνικός Αίγινας-Μύκονος
Κορωπί-Προοδευτική
Ανω Σύρος-Ολυμπιακός Λαυρίου


13η αγωνιστική (28η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Ατρόμητος Πειραιά
Ωρωπός-Ανταγόρας Κω
Τριγλία Ραφήνας-Αχαρναϊκός
Αρης Αμφιάλης-Μοσχάτο
Μύκονος-Κερατσίνι
Προοδευτική-Αήττητος Σπάτων
Ολυμπιακός Λαυρίου-Σαρωνικός Αίγινας
Ανω Σύρος-Κορωπί


14η αγωνιστική (29η Β γύρος)

Ωρωπός-ΑΕ Περάματος
Ατρόμητος Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
Ανταγόρας Κω-Αρης Αμφιάλης
Αχαρναϊκός-Μύκονος
Μοσχάτο-Προοδευτική
Κερατσίνι-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αήττητος Σπάτων-Ανω Σύρος
Σαρωνικός Αίγινας-Κορωπί


15η αγωνιστική (30η Β γύρος)

ΑΕ Περάματος-Τριγλία Ραφήνας
Αρης Αμφιάλης-Ωρωπός
Μύκονος-Ατρόμητος Πειραιά
Προοδευτική-Ανταγόρας Κω
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αχαρναϊκός
Ανω Σύρος-Μοσχάτο
Κορωπί-Κερατσίνι
Σαρωνικός Αίγινας-Αήττητος Σπάτων

_________________
ProoAcademy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://prooacademy.forumgreek.com
 
Πρόγραμμα Αγώνων Δ' Εθνικής 9ος Όμιλος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ProoAcademy :: Η ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ :: Αγώνες - Βαθμολογία-
Μετάβαση σε: