ProoAcademy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ProoAcademy

Όλα τα νέα για τους ΜΙΚΡΟΥΣ μιας ΜΕΓΑΛΗΣ ομάδας
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλή Αρχή !

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
donkey2




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

Καλή Αρχή ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή Αρχή !   Καλή Αρχή ! EmptyΠεμ Δεκ 09, 2010 11:55 pm

Καλό ξεκίνημα στην προσπάθεια σας να αναδείξετε τις ακαδημίες του συλλόγου της Προοδευτικής και παράλληλα να παρουσιάσετε την πορεία των τμημάτων της ομάδας σε όλα τα πρωταθλήματα στα οποία συμμετέχουν. Όσοι νεαροί φίλοι παρακολουθούν τα ρεπορτάζ της πρώτης ομάδας εδώ και χρόνια και τώρα διαβάζουν συχνά το Prooinside θα καταλάβουν προφανώς και ποιός είμαι. Οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστείτε μην διστάσετε να την εκφράσετε ανοιχτά και για να γίνει ακόμη καλύτερη η αρχή στην παύση του πρωταθλήματος της Δ' Εθνικής την περίοδο των γιορτών θα πρότεινα με την δική σας συμβολή να κάνουμε κάποιο αφιέρωμα είτε σε ορισμένους ταλαντούχους ποδοσφαιριστές είτε στην πορεία κάποιου τμήματος το οποίο φέτος πρωταγωνιστεί στο πρωτάθλημα που συμμετέχει. Αυτό μπορείτε να το κάνετε και εσείς οι ίδιοι ή να επικοινωνήσουμε μέσα από εδώ και να συναντηθούμε ώστε να αφιερώσω εγώ κάποιο χρόνο και να το πραγματοποιήσω με την πολύτιμη βοήθεια σας στην παροχή στοιχείων. Σαφώς και η επισκεψιμότητα στο www.prooinside.com είναι αρκετά μεγάλη πλέον οπότε αν το δημοσιεύσουμε εκεί θα είναι πιστεύω αρκετά καλό να γνωρίσουν όλοι αυτά τα νέα παιδιά και την πορεία που διαγράφουν. Ως φίλος του ποδοσφαίρου πάνω από όλα σας εύχομαι κάθε επιτυχία σε αυτό που ξεκινήσατε...

Donkey2.(Γιώργος Π.).
gp18212@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ProoAcademy
Admin
ProoAcademy


Αριθμός μηνυμάτων : 117
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

Καλή Αρχή ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Αρχή !   Καλή Αρχή ! EmptyΠαρ Δεκ 10, 2010 8:34 am

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τα καλά σου λόγια και θέλω με τη σειρά μου να σας συγχαρώ για την καταπληκτική δουλειά που κάνετε στο blog.
Όσο αφορά την πρότασή σου σχετικά με την προβολή κάποιων τμημάτων ή παιδιών στο site είναι πολύ ενδιαφέρουσα και δελεαστική καθώς όπως αναφέρεις κι εσύ έχετε μεγάλη επισκεψιμότητα. Πριν όμως ξεκινήσουμε οτιδήποτε θα ήταν "φρόνιμο" να μιλήσω πρώτα με τους υπεύθυνους των τμημάτων μας και θα δούμε...
Θα σε ενημέρωσω σε κάθε περίπτωση.

Εύχομαι καλή συνέχεια στο blog, να συνέχισετε έτσι δυνατά όπως πάτε μέχρι τώρα και τα καλύτερα στην Ομάδα μας.

Και πάλι Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://prooacademy.forumgreek.com
donkey2




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

Καλή Αρχή ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή Αρχή !   Καλή Αρχή ! EmptyΣαβ Δεκ 11, 2010 1:51 am

ProoAcademy έγραψε:
Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τα καλά σου λόγια και θέλω με τη σειρά μου να σας συγχαρώ για την καταπληκτική δουλειά που κάνετε στο blog.
Όσο αφορά την πρότασή σου σχετικά με την προβολή κάποιων τμημάτων ή παιδιών στο site είναι πολύ ενδιαφέρουσα και δελεαστική καθώς όπως αναφέρεις κι εσύ έχετε μεγάλη επισκεψιμότητα. Πριν όμως ξεκινήσουμε οτιδήποτε θα ήταν "φρόνιμο" να μιλήσω πρώτα με τους υπεύθυνους των τμημάτων μας και θα δούμε...
Θα σε ενημέρωσω σε κάθε περίπτωση.

Εύχομαι καλή συνέχεια στο blog, να συνέχισετε έτσι δυνατά όπως πάτε μέχρι τώρα και τα καλύτερα στην Ομάδα μας.

Και πάλι Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Θα είναι μια ακόμη κίνηση των οπαδών προς την ομάδα αν γίνει πράξη κάτι τέτοιο και παράλληλα θα γίνει ευρύτερα γνωστό πως η δύναμη της προέρχεται από τις ακαδημίες από τις οποίες πρέπει να προωθούνται νεαροί ποδοσφαιριστές στην αντρική ομάδα. Σαφώς και να κάνετε τις κινήσεις σας με τους υπεύθυνους τςν τμημάτων και να επισημάνω στο σημείο αυτό πως η λογική μου είναι να προβληθούν σε περισσότερο κόσμο οι δραστηριότητες κάποιων τμημάτων και κάποιων ταλαντούχων ποδοσφαιριστών χωρίς να δημιουργηθεί το παραμικρό πρόβλημα στην δουλειά που κάνετε. Άλλωστε η ηλικία που βρίσκονται τα περισσότερα παιδιά κρύβει πολλές ιδιαιτερότητες και επιβάλλεται να χειριζόμαστε προσεκτικά κάθε κίνηση για να μην υπάρξει δυσαρέσκεια και κακό κλίμα από κανέναν. Αν οι συνθήκες το επιτρέψουν επικοινωνούμε στο μέλλον και σε περίπτωση που δε θέλετε κάποια βοήθεια από εμένα για κάποιο αφιέρωμα αλλά περισσότερη προβολή ίσως θα ήταν σκόπιμο κάθε εβδομάδα να μας στέλνετε κάποιο άρθρο με τα αποτελέσματα των ακαδημιών και ότι θέλετε να δημοσιεύσετε ώστε να το αναρτούμε με τα δικά σας στοιχεία στο www.prooinside.com . Δυστυχώς από την εμπειρία που έχω τα φόρουμ δεν έχουν ιδιαίτερα μεγάλη προβολή και μακάρι να διαψευστώ και να γεμίσετε κόσμο... Σας ευχαριστώ και εγώ για τα καλά σας λόγια και για να κλείσω είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος όταν βλέπω τέτοιες κινήσεις όπως αθτή της δημιουργίας αυτού του φόρουμ. Να ξέρετε άλλωστε πως κάθε βοήθεια είναι καλοδεχούμενη εκατέρωθεν γιατί κακά τα ψέματα είμαστε λίγοι και καλοί όσοι κάνουμε εθελοντικά τόση δουλεία στον Ε.ΔΙ.Φ.Ο.Π και είναι σίγουρο πως είμαστε η μοναδική ομάδα της Ελλάδας που οπαδικά με δικά μας μέσα και μόνο κάνουμε κάτι τέτοιο.

Donkey2.(Γιώργος Π.).
gp18212@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλή Αρχή !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ProoAcademy :: ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ :: Ανοικτή Συζήτηση :: Forum Comments-
Μετάβαση σε: