ProoAcademy

Αριθμός μηνυμάτων : 117
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (15/1/11) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (15/1/11)   ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (15/1/11) EmptyΚυρ Ιαν 16, 2011 9:12 pm

15/01/11
Πρωτάθλημα Παίδων ΜΠΟΥΡΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5-0
Γήπεδο ΔΗΑΝΑ Ηλιούπολης

Σε βαριά ήττα με σκορ 5-0 υποχρεώθηκαν οι μικροί του Αλέξη, καθώς αγωνίσθηκαν απέναντι σε μια πολύ δυνατή ομάδα, την 2η στην βαθμολογία του πρωταθλήματος. Η ομάδα ξεκίνησε τον αγώνα έχοντας ήδη την απουσία του βασικού αμυντικού Βασίλη Παντελάκη, λόγω του τραυματισμού του στον προηγούμενο αγώνα και σαν να μην έφτανε αυτό, λίγο μετά την έναρξη αυτού του αγώνα τραυματίστηκε και ο Παναγιώτης Καρακώστας, εξίσου βασικός αμυντικός. Τα παιδιά που αγωνίσθηκαν το "πάλεψαν" όσο μπορούσαν στο Α' ημίχρονο, χάνοντας μάλιστα και δυο σημαντικές ευκαιρίες για ν' ανοίξουν το σκορ. Στο ξεκίνημα του Β' ημίχρονου η κόπωση και η έλλειψη βοήθειας από τον πάγκο, στάθηκαν η αιτία για να να ανοίξουν το σκορ οι γηπεδούχοι. Από εκεί και ύστερα τα πράγματα γίναν εύκολα γι' αυτούς αφού πιέζοντας συνεχώς την εστία μας, κατάφεραν και σημείωσαν άλλα τέσσερα γκολ, διαμορφώνοντας το τελικό σκορ.

» ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (8/1/11)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ProoAcademy :: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ :: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ :: Αγωνιστικά Νέα-