ProoAcademy

Αριθμός μηνυμάτων : 117
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ EmptyΤετ Φεβ 02, 2011 7:11 am

1/02/11
Πρωτάθλημα Παίδων ΜΠΟΥΡΛΗΣ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2-1
Γήπεδο Τραχώνων

Πολύ καλό παιχνίδι έγινε το βράδυ της Τρίτης στο γήπεδο των Τραχώνων, στον εξ αναβολής αγώνα ανάμεσα στην ομάδα μας και την πρωτοπόρο, αήττητη του πρωταθλήματος ομάδα των Τραχώνων.
Η ομάδα μας στημένη πού καλά στο γήπεδο, προηγήθηκε στο σκορ με γκολ του Δούβλη, σκορ το οποίο πήγε τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν και ενώ το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο, δυστυχώς δυο λεπτά πριν την λήξη δεχτήκαμε το δεύτερο γκολ σε μια άτυχη στιγμή της άμυνας.
Αξίζει να σημειωθεί πως οι δυο ομάδες είχαν από ένα δοκάρι ενώ ο διαιτητής του αγώνα ήταν άψογος.